O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá poskytovaním bezpečnostných služieb vymedzených zákonom NR SR č. 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti.

Prvoradá je pre nás kvalita, diskrétnosť, precíznosť a individuálny prístup ku každému klientovi. Tieto atribúty sú zaručené skúsenosťami, dlhodobou praxou a vysokou odbornou úrovňou našich pracovníkov. Spolupracujeme so súkromnými bezpečnostnými službami vo viacerých štátoch Európskej únie. Zabezpečujeme výkon detektívnej služby v rámci celej EÚ.

Prečo využiť naše služby?

Každý z Vás sa už niekedy dostal do situácie, kedy potreboval vyriešiť taký stav vo svojom súkromnom alebo pracovnom živote, kedy majú informácie hodnotu zlata a nemôžeme sa k nim dopracovať. Či už z dôvodu neznalosti postupov a problematiky pri získavaní informácií, alebo z obavy o to či získavanie informácií Vami osobne a amatérskym spôsobom neskomplikuje Vašu situáciu ešte viac.

Ponúkame Vám profesionálne, komplexné a „čisté“ riešenie Vašich poväčšine zložitých životných situácií, pri ktorých už nie je miesto pre amatérske riešenia. Naše služby sú ľudovo povedané na kľúč. Riešte svoje problémy efektívne a prostredníctvom profesionálov.